Новини одним рядком

Jun. 26th, 2017 07:48 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком
 Читайте також новини блогосфери і просто новини за вихідні. Було багато цікавого.

Анонс

 Голова Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон, міністр оборони Джеймс Меттіс та міністр енергетики Рік Перрі відвідають Україну у цьому році. Також очікується найближчим часом візити генсеків НАТО (в липні) і ООН. My two cents // Ці три особи — саме вони «роблять політику», а не Трамп. Тому якщо вони їдуть сюди, попри свій щільний графік, це значить і відповідне ставлення Цивілізації до України.
І ще. Ці люди, внаслідок щільного графіку, не їздять кудись просто пофотографуватися. Вони їздять підписувати документи. Міждержавні угоди. А от про що може домовлятися Україна з Держсекретарем США (== еквівалент Міністра Закордонних Справ), Міністром оборони США і Міністром енергетики США, пропоную читачеві здогадатися самостійно. :)

 США до жовтня можуть ухвалити рішення щодо надання зброї Україні - Порошенко

Пєрєіґрал™

 Чутки. Терористичне угруповання «РФ» відкликає свого тимчасово-живого «посла» з США на тлі розслідувань його контактів з радниками Трампа
 Макрон втер носа Пуйлові, говорячи про Анну Ярославну як символ давніх відносин Франції та України (відео)
 План Пуйла з "обміну України на Сирію" зірвано - екс-радник держсекретаря США. Пуйло раніше думало, що можна укласти певного роду оборудку з Трампом.
 Турецький Ердоян знепритомнів у мечеті My two cents // Екзорцизм?
 Президент ПАРЄ рашист Аграмунт не з’явився на початок пленарного засідання
 ПАРЄ у вівторок проголосує зміну регламенту для звільнення рашиста Аграмунта. У березні президент ПАРЄ колабораціоніст Аграмунт відвідав Сирію разом з делегацією московсько-фашистських загарбників. Після цього в організації почали вимагати його відставки.
 Мельдоніада. Усі «спортсмени» збірної моцкви з футболу знаходяться під розслідуванням за вживання допінгу
 Казахстан відмовився впускати частину московських вагонів на свою територію. Експерти вважають, що це відповідь на відмову ВАТ «РЖД» допустити у свою мережу 5,4 тис. інноваційних вагонів китайського виробництва, закуплених Казахстаном ще в 2011-2012 роках.
 Нобелівського лауреата Лю Сяобо, якого засудили у Китаї за підбурювання до підриву державного устрою, випустили з в'язниці у зв'язку з важкою хворобою.

Read more... )
germes21: (Default)
[personal profile] germes21 posting in [community profile] nahodki_drima
[personal profile] nikolai_karpitsky - блоггер из Томска. Имеются интересные и явно авторские статьи на злободневно-политические и всегда актуальные философские темы. По некоторым вопросам было бы небезынтересно поспорить.

mdmx

Jun. 26th, 2017 06:02 pm
germes21: (Default)
[personal profile] germes21 posting in [community profile] ulov
Снова не авторская статья, а авторская подборка статей. Притом не дримовских, а ЖЖ, но грех то совсем малый. В подборке разбор самого известного мифотворчества, связанного с деятельностью Илона Маска.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Дмитрий Сердюков: Задержание Гужвы - это поджог муравейника. Еще вчера - кристально честные, порядочные и совестливые люди, сегодня в открытую пишут: "да, мы постим джинсу", "да, мы постим фейк за бабки", "ну да, мы не всегда пишем честно", "Вас что, это удивляет?".
Три года!!! Три сраных года, эти люди рассказывали нам о легионах порохоботов, с помощью которых, власть борется с инакомыслием. Сегодня же, почуяв, что запахло жаренным и что за ложь придется отвечать, они начали массово писать чистосердечные признания, в заработке на лжи. Той самой лжи, с которой все эти легионы порохоботов и борются.
Ну что ж господа, это победа! С ней, нас и поздравляю!

 Алла Комарова: Вчера в комментариях под постом об взятии под стражу Игоря Гужвы кто-то начитанный процитировал бессмертного «Золотого теленка».
"Обладатель пятидесяти тысяч украл сумочку, в которой были черепаховая пудреница, профсоюзная книжка и один рубль семьдесят копеек денег. Вагон остановился. Любители потащили Балаганова к выходу. Проходя мимо Остапа, Шура горестно шептал:
- Что ж это такое? Ведь я машинально."
Машинально. Понимаете?

Read more... )

Новини одним рядком

Jun. 25th, 2017 05:11 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московсько-арапський тероризм

 Ізраїльська авіація завдала удару по цілях у Сирії. Ізраїль відреагував на вогонь з боку охопленої громадянською війною Сирії. Армія Ізраїлю заявляє, що напад не призвів до цивільних жертв на Голанських висотах.

Завзяття й щира праця

 У Німеччині з'явилася банкнота номіналом нуль євро
 В Шанхае появился беспилотный магазин на колесах без персонала. Шведская компания Wheelys начала тестирование автоматизированного передвижного магазина Moby на улицах Шанхая. В процессе работы магазин круглосуточно курсирует по определенным улицам, а пользователь может вызвать его при помощи смартфона к себе, будто такси. Смартфон также потребуется, чтобы попасть внутрь и сканировать штрих-коды на выбранных товарах. При выходе из магазина приложение автоматически спишет сумму покупок с привязанной карты.
 Искусственный интеллект поможет учёным Monsanto быстро и эффективно обнаружить молекулы, способные защитить зерновые культуры от различных заболеваний и насекомых. Вместо того чтобы перебирать бесчисленное количество молекул одну за другой, нейронная сеть, созданная специалистами Atomwise, использует глубокое машинное обучение, чтобы исключить большинство вариантов и оставить лишь тех кандидатов, которые будут обладать желаемым эффектом.
 SpaceX сегодня успешно запустили спутник Bulgariasat-1 - повторным бустером - и успешно посадили бустер на морскую платформу.
Это у них уже второй запуск использованным бустером. Кстати, этот бустер (заводской номер 1029) стал в истории первым, взлетавшим с двух разных космодромов - первый запуск 1029 был с космодрома в Ванденберге (январь 2017, запуск "Iridium NEXT").

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Трампіада

 Трамп зізнався у відсутності записів переговорів з екс-главою ФБР. Він "поняття не має", чи існують "плівки" із записами бесід з Джеймсом Комі.

Пєрєіґрал™

 Сміх крізь сльози. Контртерористичне управління ООН очолив представник терористичної банди «РФ» Воронков
 Тюркзіт. Бундестаг схвалив виведення солдатів Бундесверу з бази у Туреччині My two cents // Туреччина бистрим домкратом летить у напрямку виходу з НАТО. І коли фашистська мокшань прийде до турків за проливами (як у дідов у 1940-му), ніхто турка не захистить.
 Многох**ловочька™
  1. Унилая лошадь: «Русофобская одержимость США уже переходит все границы» (ахтунґ, фаш.ресурс)
  2. Трамп отказался от переговоров с Путиным (ахтунґ, фаш.ресурс)
 "Тепер час для дій": сенатор Маккейн закликав Трампа “припинити ганьбу” і надати Україні летальне озброєння. Як зазначив Голова Комітету Сенату США зі збройних сил Джон Маккейн, президент Трамп має можливість "перегорнути сторінку ганебної глави в історії США" та надати Україні оборонну летальну допомогу.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Serhii Marchenko: Замечательная спецоперация прокуратуры по делу Гужвы.
Выдержали паузу. Дали выговориться балаболам, спешившим по горячим следам пропиариться на свободе слова.
Провели пресс-конференцию и показали вполне однозначное видео вымогательства Гужвы.
Теперь все борцы за свободу слова и против "провокаций" прокуратуры выглядят жалко. Никакая не провокация, вполне криминальная история с Игорем Гужвой в главной роли.

 juan_gandhi: А сколько выдающихся деятелей Российской и советской культуры успело помереть, не сообщив урби эт орби, что Крым наш - и мы их продолжаем уважать и прислушиваться к их речам.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Новина дня — Підсумки візиту Порошенка до США

 Порошенко закликав Конгрес США розглянути резолюцію про визнання Голодомору геноцидом українців
 Порошенко анонсує візит держсекретаря США Тілерсона в Україну найближчим часом
 Україна та США найближчим часом підпишуть дуже важливі угоди по оборонному співробітництву – Порошенко
 Порошенко в інтервʼю Fake News Fox News: справжній лідер Трамп може допомогти здобути мир, так само, як Рейган приніс перемогу у Холодній війні без єдиного пострілу
"The real leader, the charismatic person can bring peace to my land, the same way Reagan [brought] victory in [the] Cold War without one single shot," Poroshenko said.

Санкції

 Після звіту Меркель та Макрона ЄС подовжив секторальні антифашистські санкції за невиконання мінських угод
 Трамп підписав продовження ще на рік санкції проти московської терористичної банди «КНДР».

Московсько-арапський тероризм

 ФБР розслідує напад на поліцейського в аеропорту Мічигану як теракт.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 CNN повідомляє: Кибертеррористические атаки на избирательную систему США проводились по прямому указанию Путина. Об этом говорится в письменных показаниях Конгрессу бывшего главы Министерства национальной безопасности США Джен Джонсон
«В 2016 году российское правительство по приказу Владимира Путина организовало атаки на нашу нацию с целью повлиять на наши выборы — легко и просто. Теперь ключевой вопрос для президента и Конгресса — что мы делаем, чтобы защитить американский народ и демократию от подобных вещей в будущем?», — говорится в показаниях экс-министра.
В среду Джонсон выступит по вопросу о российских кибератаках в комитете по разведке Палаты представителей. My two cents // Ну що, понеслося, чи ще ні? :)

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Ким Ахеджаков: Прихожу вчера вечером с работы, а у меня в квартире вонь стоит неимоверная.
Смотрю, а это в углу 8 пакетов с мусором 3 недели валяются, воняют. Дело в том, что мусорные баки у нас находятся в 150 метрах от подъезда. Когда на работу иду, выкинуть не успеваю, а после работы (8 адских часов в офисе), сами понимаете, сил хватает только на компьютер и телевизор.
Вы не подумайте, я не сижу сложа руки- я действую. Я неоднократно подходил к старшему по подъезду с требованием решить проблему. И не просто так, а предлогал решения! Например, перенести мусорные баки под окна и я сбрасывал бы пакеты с мусором с балкона (я живу на 12 этаже так, что вони не ощущал бы). Но этот гад отказался. Потом я предложил всем жильцам подъезда, по очереди, выносить мой мусор. Получилось бы всего по одному выносу на квартиру в месяц(я готов был сам составить график!), но они и это предложение отвергли! Позавчера я распечатал на работе листовки с требованием к соседям забрать мой мусор и раскидал по почтовым ящикам, но ни одна сволочь не пришла! Вчера я договорился с кумом Серёгой ( он стоит на учёте в центре занятости, так что времени у него много) и он сразу после ужина объявил голодовку против произвола старшего по подъезду, прямо у того под окнами!!! И пусть старший уехал в отпуск, но все должны понимать, что меня ничто не остановит!
На данный момент я пришел к мысли, что ситуацию может изменить только замена старшего по подъезду. И более достойной кандидатуры, чем я, я не вижу!!!
P.S. Идите лесом со своими идеями самостоятельно выносить мусор или нанять кого-то за свои деньги!!!

 novich_ok: Шендерович и пустота
Понимаете, есть определенные поступки, действия, которые аннулируют остальные достижения, делают их ничтожными.
Вот живет человек, помогает бабушкам и близким, сочиняет стихи, пишет картины, программирует фронтэнды, придумывает архитектуру баз данных, спасает больных раком — и еще стопицот занятий разного уровня полезности. Но потом этот человек насилует в лифте восьмилетнюю девочку. И все, он педофил.
Когда его посадят, напишут — педофила посадили. Не художника, не программиста, не врача. Педофила.
И когда выпустят, напишут — педофил вышел на свободу. Не художник, не программист, не врач. Педофил.
К таким же поступкам относится сотрудничество с кровавыми диктаторами.

Read more... )
tranquiler: (Default)
[personal profile] tranquiler posting in [community profile] ua_cinema
Анонси українських фільмів у кіно стають не рідкісним явищем, а доброю традицією. У другому півріччі на екрани українських кінотеатрів вийдуть 10 нових стрічок українського виробництва
Раніше Еспресо.TV розповідало про вітчизняні кіноновинки першого півріччя. Утім, деякі з анонсованих фільмів так і не вийшли на екрани.
Разом з тим, приємною несподіванкою стала українська прем'єра фільму Ахтема Сеїтаблаєва "Її серце". Запланована на осінь стрічка випередила очікування і вийшла на екрани наприкінці травня.
Еспресо.TV розповідає, які українські прем'єри очікувати до кінця 2017-го.

Read more... )
 

Джерело
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Sergii Iesipov: Так умиляет это подростковое желание россиянцев любой ценой обговнять встречу Порошенко и Трампа.
Прямо стараются, болезные, не жалея остатков своего здравого смысла - и встреча была "не в том формате", и Украину не так назвал, и говорили ниочем, и прочие наркоманские сказки.
И за всем этим всего лишь болезненная надежда - а вдруг все-таки наш? Вдруг простит-помилует, а?
А в это время войска коалиции спокойно сбивают "сирийских" пилотов, несмотря на 100500-е "грозное последнее россиянское предупреждение". И становится понятно, что не простит, ребятки, не надейтесь. И не важно, какая встреча, с кем, в каком формате.

 Игорь Яковенко: Встречу президента США Дональда Трампа с президентом Украины Петром Порошенко, которая состоялась в Овальном кабинете Белого дома 20.06., рассматривали под микроскопом. Причем, еще до того как она состоялась. Прежде всего, потому, что в самих США и в остальном мире есть много людей, которые очень не любят Трампа. Тех, кто не любит Петра Порошенко тоже много, но намного меньше, чем тех, кто не любит Трампа. И вот накануне встречи и после того как она состоялась эти две группы «нелюбителей» ее участников образовали хор, исполнивший реквием по украинским надеждам на помощь США в борьбе с российской агрессией.
Британская «Гардиан» предсказала, что прием будет «пренебрежительным» и «не прояснит позицию США в отношении Киева».
Депутат Верховной Рады от блока Юлии Тимошенко Сергей Власенко заявил, что этот визит и эта встреча «позор для Украины».
В CNN сделали грамматический анализ выступления Трампа и увидели невероятное унижение Порошенко в том, что название страны «Ukraine» Трамп произнес с артиклем «The».
Было бы неплохо, если бы в CNN вспомнили географические перлы других президентов США, например, Буша-младшего, который спрашивал президента Бразилии, есть ли у них негры, помещал Берлин и Лейпциг в Центральную Америку, а Техас рядом с Калифорнией.
Особенно бдительно следили за соблюдением протокола встречи в российской прессе. Главное государственное информагентство РИА Новости в качестве реакции на встречу президентов Украины и США разместило статью под названием: «Украинский политик о визите Петра Порошенко в США: это унижение». «Украинским политиком» и почему-то «правозащитником» РИА Новости называют живущего с 2014 года в Москве и находящегося в Украине в розыске Владимира Олейника.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
My two cents // Епатажно, але справедливо
 Антон Колумбет: Над Майданом опять плывёт кача.
Прощаются с командиром сапёрной роты, подорвавшимся при разминировании.
Я немножко знаю за ту штуку, на которой он подорвался. Штука эта новая, с лазерами и прочими хитрыми наворотами, сработанная руками российских спецов и ими же установленная. Полигон. Испытание нового оружия. Ведь это так клёво - поставить на неизвлекаемое цепочку и писать потом отчёты в далёком кацапском Мухосранске.

Я ненавижу этих мразей так страстно, как никогда никого не любил. И это - мой уникальный идентификатор Врага и Союзника. Любая социальная группа для меня чётко разделяется по одному единственному признаку.

Ты кто? Гей? Любишь спать с мужчинами? Мне пофиг. Ненавидишь русню и мечтаешь её уничтожить? Красавчик, ты мой брат. Я пожму тебе руку, я сяду с тобой з стол, я пройду с тобой на всех гейпарадах мира, только не останавливайся. Ненавидь. Презирай. Убивай. И зови сюда своих лесбиянок.

А ты? Феминистка? Куны Не Нужны, хуемрази угнетают? Шо там насчёт русни? О, так ты моя сестра. Да, стеклянный потолок, менсплейнинг, квир прости господи абьюз и фетшейминг. Я с тобой. Я здесь. Возьми меня за руку. Ненавидь их, и я с тобой.

Такс, шо тут у нас. Я слышу шо ты "с Данецка". Тю, ты шо гонишь, канешна ты в 2004-ом был за регионы, они ж ровные пацаны, не то шо шушера эта западенская. Да, руснявые всё отжали, повелись братишки твои на разводку лоховскую, как малолетка за баней. Да, подвели братву под молотки, согласен. Надо ответку кидать, чо как лохи, внатуре. Отвечаю, я сам бояру на набережной Кальмиуса хлестал, чуток ниже АТБ, я щитай земеля твой. Погнали наши городских.

Вітаю, шановні. Карта поляка? Ну, а навіщо ще Бог створив Шегині, як співають чоткі хлопці з Мостиська. Чуєшь, як липа шелестить? Це предки твої чубатими головами хитають, рукі на шаблі поклали. Вйо здобувати собі славу і Вкраїні волю, а потім на сповідь, як годиться. Я з вами.

Привет, малолетний зигомёт. Да, да, у меня тёмные глаза и большие брови, а ты как думал? Хач, жид - какая разница? Ты русню ненавидишь? Они же предали тебя, предали белую расу! Да, там одни ускоглазые ваще, лезгинку танцуют! Да, я с тобой. После войны померяешь мне череп, и будем вместе громить залы игровых автоматов. В левой руке молот, в правой руке белый, ну ты понял, гыгы. Давай, крайнюю на сегодня карманную зигу и собирай моб.

Отличный у вас кабинет, товарищ чиновник. А секретарь вообще отвал башки. Старший специалист отдела делопроизводства? Вижу, персонал подобран со вкусом. Взятки, значит, берёте. Ну откаты. Как? Ретро-бонусы? Это ещё что за слово такое заморское? Ну да ладно. Да, знаю. Сидели, не тужили, река течёт, трубу подвёл, наверх занёс, сам сидишь, на жопу старшего специалиста любуешься, да в танчики режешься. Ага, всё сломали. Уроды. Теперь не то шо трубу подвести, ведром черпнуть - и то с оглядкой. Да, домик ваш лично видел. Красивый был домик. Всё сломали, скоты, всё испортили. Ненавидим. Вместе.

Вам всем сейчас кажется, что как-нибудь обойдётся. Забудется, сотрётся.
Хер вы угадали. Вы - именно тот водораздел, которого нам не хватало.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Serg Marco: Нам не по пути с российскими либералами. Нам не по пути с либералами которые почему то едут в Украину. У вас своей страны нет что ли? Вы там всех победили? Вас там режим Путина сильно угнетает? И чего вы сюда тогда претесь на постоянку? У нас тут режим Путина не автозаками даёт отголоски, а полновесными пакетами БМ-21 по Мариуполю и Авдеевке.
Вы хотите воевать против путиноидов плечом к плечу с ЗСУ? Заходи брат, присаживайся, голодный? Я тебя покормлю, дам тебе боеприпасов и если что с тобой станет - буду лечить тебя и выхаживать.
Ты хочешь идти в политику и учишь жизни - да иди ты нахрен. Вы жидко обосрались у себя на родине и приперлись в страну которая кровью доказала что имеет право на свободу, причем вы кого то учить еще будете? Да хер там. Чемодан-вокзал-Россия-автозак. Нехер шастать.

Но речь даже не в этом. А в том что не понимают люди о том что у украинцев и "оппозиционеров" разные цели. Оппозиционеры видят Россию без Путина, этаким проевропейским вставшим с колен оплотом демократии и геополитическим лидером сеющим на этом континенте разумное доброе и вечное.
А украинцам насрать на это всё. Они видят РФ в руинах.
Потому что украинцы не хотят чтоб Россия развивалась по любому курсу, проевропейскому или путинскому. Вообще ни по какому.
Потому что РФ - это танковая армия в сутках хода до Киева.
Это ЯО.
Это миллионы ватников которые могут в любой момент взять в руки оружие и побежать в Украину, или в Беларусь или еще куда поближе воевать с американцами. И да, украинцы на своей шкуре поняли что это такое.

Потому украинцам не нужна вся вот эта проевропейская мягкая революция в РФ. Нам надо чтоб там были путчи, вооруженные столкновения, Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Санкції

 Московська шайка-лєйка, яка застрахувала будівництво Керченського мосту, потрапила під нищівні санкції США

Московсько-арапський тероризм

 Коаліція під проводом США заявила про ліквідацію "великого муфтія" москвобанди «ІГІЛ» у Сирії. У міжнародній коаліції повідомили, що "великого муфтія" "Ісламської держави" Туркі аль-Біналі було ліквідовано 31 травня під час авіаудару по місту Меядін.
 Коаліція США збила над Сирією бойовий дрон московсько-ассадівського «підводного космофлоту»
 У Бельгії після спроби теракту на центральному вокзалі Брюсселя пройде екстрене засідання Радбезу

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Терорист №1 починає звалювати на інших. Москвопропаганда намагається нас переконати, що Пуйло зганьбилося перед американцями з відеозаписом ударів нібито московської авіації через воєнного злочинця Шойгу. Мовляв, це була частина офіційної (!) доповіді міністра «оборони» «президенту». My two cents // Іншими словами, вони намагаються нас переконати, що Терористу №1 Пуйлові набрехав Терорист №2 Шайгу. А Шайгові набрехали більш мєлкі терористи. І так — аж до найнижчих щаблів московської терористичної банди «армія рф». Якщо так піде далі, то моцква розвалиться, а пуйлові в бункері розповідатимуть, що «всьо харашо, прєкрасная маркіза»

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Тема дня — Візит Порошенка до США і зустріч з Трампом

 Трамп і Порошенко зустрілися для обговорення ситуації на Донбасі. Президенти обговорювали мирне урегулювання конфлікту на сході України.
 Порошенко обговорив з головою Пентагону московсько-фашистську агресію на Донбасі
 Трамп доручив розширити військову співпрацю з Україною - Порошенко. Окремо під час зустрічі Порошенка з Трампом було наголошено на співпраці з військово-технічного напрямку.
 Загрожує енергобезпеці: Порошенко обговорив з міністром енергетики США московську аферу "Сєвєрний паток-2". Також сторони провели переговори про постачання до України зрідженого газу і розвитку транзитних потужностей країни.
 Адміністрація Трампа допоможе повернути незаконно утримуваних на Донбасі та на РФ українців - Порошенко. Порошенко передав листи від українських заручників адміністрації президента США.
 Порошенко обговорив з Тіллерсоном шляхи надання Україні оборонного озброєння. Сторони також обговорили шляхи посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва України та США.
 Одразу після візиту до США Порошенко поїде в Брюссель My two cents // Передавати європейським партнерам по Коаліції рішення, які були узгоджені під час зустрічі з Трампом
 Московиту це, схоже, не сподобалося — і тут же на центральному вокзалі Брюсселя терорист намагався вчинити теракт. Його застрелено. При спробі затримати можливого терориста стався невеликий вибух біля кас вокзалу.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 hozar: Люди, выходящие на акции, не несут плакатов "Путин - убийца". А те, что несут плакаты "Путин - вор", имеют ввиду совсем не Крым. А то, что в их карманах стало свободнее по причине путинской политики воровства у населения. Но, дорогие мои, если вы позволяете ему воровать у соседа, и даже бурно радуетесь этому, то почему вы надеетесь, что он не будет воровать у вас, и даже плачете от этого? Ах да, хорошо - это когда я краду у соседа, а плохо - это когда крадут у меня.
Они называют себя оппозицией. То есть, они хотят изменить Россию. Причем, изменить настолько кардинально, чтобы практически ничего не поменялось. Чтобы были и Крымнебутерброд, и Трамчмо, и Весьмирсоси. И при этом санкции сняли, и за людей считали. И грабить-воровать, и слыть благородными джентльменами. И трусы, и крестик.
Чтобы имперская политика продолжалась, но ничего за это не было бы. Главная и единственная их претензия к Путину - что им все-таки приходит ответка, и довольно больно. Акела не оправдывает надежд.
Поэтому нужно сменить старого Путина на молодого Навального, предварительно навешав на него все грехи. "Мы же не знали". "Нас обманули". "Эй, хохлы, бегом мириться, пока мы добрые". "Это просто Путин нас поссорил". "Эй, пиндосы-хуесосы, Путина больше нет, включай обратку".
Только все это впустую. Походу, уже всем ясно, что российская оппозиция отличается от власти, как левый сапог отличается от правого. И уже окончательно сложился стойкий стереотип, кто такой русский. К уже сложившимся стереотипам, что ирландец - драчун, еврей - скряга, а цыган - вор, русский - {censored].

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Московсько-фашистська пропаганда активно розповсюджує чутки, що буцімто вірус-здирник був запущений з КНДР, а не з моцкви My two cents // Якщо так стараються, значить, вже скоро світить неминуча розплата.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

  РНБО розгляне законопроект про відновлення державного суверенітету на Донбасі найближчим часом - Геращенко. Законопроект про реінтеграцію Донбасу передбачає можливість введення миротворчої місії. Законопроект про відновлення суверенітету України над ОРДЛО передбачає заміну антитерористичної операції на військову операцію і дозволяє запроваджувати воєнний стан на розсуд президента України
 У Львові мирні громадяни закидали "коктейлями Молотова" два фашистські банки — спонсори всесвітнього тероризму
 На Дніпропетровщині Саакашвілі "зустріли" яйцями і зеленкою My two cents // Дуже шкода, що настільки перспективний початок закінчився настільки ганебним кінцем.
 Засуджено екс-заступника гендиректора НПЗ, причетного до розкрадання палива за "схемою Курченка"
 У ГПУ заявили, що затримані податківці дають викривальні свідчення проти екс-«міністра» Клименка, члена окупаційної банди яниковочів. Один з них розкрив схему ухилення від сплати податків.
 Львів потопає у смітті: місту загрожує епідемія кишкових інфекцій. У Львові 403 майданчики переповнені сміттям, з деяких сміття не вивозили вже більше як місяць.
 У Борисполі військовий поранив із табельної зброї цивільну особу, яка проникла на військовий об’єкт
 Охоронця Розенблата затримали з $200 тисячами хабара, нардеп заявляє про провокацію. НАБУ буде готувати подання до Ради на позбавлення Розенблата депутатської недоторканості.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Портніков: …насправді головні питання російської державності ‒ саме питання окупації земель сусідніх країн. Так, і до нападу на Україну, до нападу на Грузію путінський режим був аж ніяк не зразком демократії. Але після демонстративного порушення міжнародного права та світопорядку, що склався після Ялти, після перетворення гібридної війни на сенс російської політики в Російської держави не залишилося жодних резервів для розвитку. До речі, Путін і сам це чудово розуміє. Не випадково він переніс «свої» президентські вибори на день окупації Криму. Тому що для нього це ‒ та сама «червона лінія», яку він перейшов. І вороття немає.
Чи може Російська держава бути демократичною? Чи може вона перемогти корупцію? Чи може забезпечити свободу своїм громадянам? На всі ці питання можна шукати відповіді тільки після того, як буде дана відповідь на найголовніше питання, сформульоване настільки шанованим ще зовсім недавно в Росії Карлом Марксом, ‒ чи може бути вільним народ, який пригнічує інші народи? Чи може бути вільним народ, який розвивається завдяки війні, окупації, вбивствам, пропаганді ненависті?
Будь-який росіянин має знати відповідь на це питання: ні, не може. Якщо жителі Росії дійсно хочуть змін, вони мають розпочати з визволення окупованих територій.
Вони повинні піти з Абхазії.
Вони мають піти з Південної Осетії.
Вони мають піти із Придністров'я. Вони мають піти з Донбасу.
Вони зобов'язані піти з Криму. Я б навіть почав із Криму. Тому що без беззастережної відмови від цієї території Росія ніколи ‒ повторюю, ніколи ‒ не повернеться в сім'ю цивілізованих народів. Її чекає доля вигнанця ‒ що при Путіні, що при Навальному.
My two cents // Пан Віталій помиляється (або, скоріше, недоговорює) лише в одному аспекті: ніякої більше «раssійської хвєдєрації». На території нинішньої моцкви має бути 15-20 різних угруповань, залогом визнання яких має бути роззброєння — як мінімальний мінімум, стосовно ядерної, хімічної і бактеріологічної зброї, але можливі також варіанти зі «звичайною» зброєю, ракетами та артилерією. І ці угруповання мають конкурувати між собою: хто більше московської зброї здасть, той першим отримуватиме «окорочка Буша». А хто останнім здасть — на того навісять усі контрибуції (а там їх на трильйони, без перебільшення). :)
І от тоді можливо говорити про демократії там — для кожної у своїй мірі.


Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

  Рада ЄС без обговорення затвердила продовження антифашистських санкцій за напад на український Крим
 В ЄС заявили, що готові вводити нові антифашистські санкції через кібертерористичні напади. В Євросоюзі заявили, що всі дипломатичні зусилля ЄС повинні сприяти безпеці та стабільності в кіберпросторі.
 Антифашистські санкції потрібно зберегти до прогресу у виконанні “Мінська”, – голова МЗС Німеччини
 Екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав ЄС продовжити усі антифашистські санкції на рік, а не на шість місяців.

Московсько-арапський тероризм

 Винищувач армії США у Сирії збив літак «підводного космофлоту» терористичного режиму Асада. Літак був збитий під час боїв за бастіон "Ісламської держави" в Сирії - місто Ракка. У США заявили, що підставою збити літак стало бомбардування ним підрозділів SDF. My two cents // Ще нема інформації щодо того, чи всередині сидів терорист Ассада, чи може черговий Їхтамнєт.
 Кісо обідєлось. Терористичний «космофлот» моцкви з 19 червня виходить із угоди про взаємодію з США про забезпечення безпеки польотів над Сирією. Терористична москва заявляє, що взяла "під приціл" літаки Антифашистської коаліції у Сирії. Усі повітряні об'єкти на захід від річки Євфрат будуть сприйматись російськими військами як повітряні цілі, заявили у мін-«оборони» моцкви у відповідь на збиття американцями сирійського літака. My two cents // А значить, скоро ще побачимо багато-багато літаючих московсько-рашистських загарбників, які летять у свій останній рейс прямо до пекла.

 Фургон врізався у перехожих в Лондоні, є постраждалі. Чутки: Після того, як фургон наїхав на натовп людей біля мечеті в Лондоні, з нього вискочив чоловік з ножем і поранив, принаймні, одну людину. My two cents // Цікаво, коли до британців дійде, хто є їхнім головним ворогом?
 Теракт у центрі Єрусалиму: Москвобанда «ІГІЛ» взяла на себе відповідальність за напад. Ізраїльська прикордонниця померла від ран, які вона отримала в результаті нападу палестинців у центрі Єрусалиму. Три московсько-арапські терористі відправилися до гурій.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Елена Косенко: Вижу в россегменте ФБ бесконечно повторяемую фразу относительно Баталова и его поддержки аннексии Крыма: "Человек имеет право на своё мнение, которое отличается от вашего". Люди, утверждающие это, не видят разницы между мнением и преступлением. У Чикатило тоже было "своё мнение" относительно маленьких мальчиков. Не совпадающее с моим. За это "мнение" его судили и казнили. Человек, поддерживающий и оправдывающий чужое преступление, также преступает закон. Есть какие-то вещи, которые являются табу. И в правовом, и в морально-этическом смысле. Нельзя воровать. Нельзя пользоваться ворованным. Тут не может быть "своего мнения". Как не может быть его относительно десяти заповедей, к примеру.

 Вовчик Сірий: А на шостий день створив Бог перших людей Адама і Єву, за образом і подобою своєю. І віддав їм у володіння землю зі звіриною, моря з рибою і небеса з птаством. І плодитися та розмножуватися велів.
Але не слухали Адам з Євою Бога. І вигнав він їх із Раю. І почали вони плодитися і розмножуватися на землі. І породили Каїна, Авеля та Сифа. І ще багато синів та дочок.
А сини їхні породили своїх дітей. Від власних сестер. Чи від праматері Єви. Чи від мавпів з лісу. Бо інших жінок Господь наш в незреченній мудрості своїй для них не створив.
А тому справжній християнин ніколи не назве іншу людину збоченцем. Бо пам'ятає, що збоченцями були всі його предки. І якби не інцест і зоофілія - не було б на цій землі людей, а лишень звірі безмовні і ліси неосяжні.
Я справжній християнин і тримаюся цієї позиції. А ви?

Read more... )

Profile

germes21: (Default)
germes21

June 2017

S M T W T F S
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 2627282930 

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 27th, 2017 12:00 pm
Powered by Dreamwidth Studios