Новини одним рядком

Oct. 18th, 2017 05:23 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Москвопропаганда наносіт атвєтний удар ©. CNN, «Голос Америки» та «Радіо Свобода» потрапили до списку «нєжєлатєльных ЗМІ» на агонізуючій моцкві

Тема дня — Референдум про незалежність Каталонії

 Іспанія готується до введення прямого управління Каталонією та призупинення її автономії. Згідно з позицією кабінету міністрів щодо Каталонії, вона може перейти під пряме керування з Мадрида в разі, якщо місцевий уряд не прояснить до 19 жовтня позицію щодо "декларації незалежності".
 Понеслося. Суд в Іспанії заарештував двох лідерів каталонських сепаратистів. Суд визнав керівників двох головних каталонських громадських організацій відповідальними за події в Барселоні 20 і 21 вересня.
 Майже 700 компаній пішли з Каталонії після референдуму про незалежність. Лише за минулий тиждень 92 компанії пішли з Каталонії до інших регіонів Іспанії.
 Суд визнав неконституційним референдум в Каталонії про відокремлення від Іспанії
 Конституційний суд Іспанії остаточно визнав нелегітимним каталонський закон про референдум

Read more... )

Г-н Амнуэль...

Oct. 18th, 2017 01:41 am
silent_gluk: (pic#4742415)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
...вот здесь - https://amnuel.livejournal.com/148912.html - пишет про книгу О.Фикс "Полдень 23".

Авторская аннотация:
Действие разворачивается в стране победившего коммунизма. Повсеместно искоренены голод, холод и нищета. Забыты войны и революции. Взамен все люди получили равные права и мирно трудятся на благо общества. Дети воспитываются в интернатах. Герои книги – ученики старших классов. Ребятам претит постоянная жизнь за забором и под присмотром. При всяком удобном случае они сбегают за ограду в поисках приключений. Что за странные сооружения, огороженные колючей проволокой, выросли вдали за холмами? Зачем там охрана и вышка с таинственными, качающимися из стороны в сторону «усами»? Что за таинственная болезнь приковывает их друзей на долгие месяцы к больничной койке? В поисках ответов на свои вопросы герои вступают в неравную борьбу с системой, отстаивая право каждого быть самим собой.


Любопытно, нет ли тут влияния Стругацких?..

У меня вызывают подозрение название (в первую очередь), "победивший коммунизм" и интернаты (но это может быть просто привычным штампом) и "усы".
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 «Абсолютно безпрецедентний випадок». Член московської банди «госдура» протяжно виє: Україна не запросила моцкву на засідання Генасамблею Парламентської асамблеї організації Чорноморського экономического співробітництва (ПАЧЕС)
 Польща видворила зі своєї території московського “прохвєсора-історіка” Дмітрія Карнаухова, який діяв проти інтересів Польщі і розпалював польсько-український конфлікт My two cents // У цього рашиста погони крізь ватнік просвічують.
 Ватка про шо-тотакоє почина помаленьку здогадуватися. Фашистське міністерство війни повідомляє: «США рассчитывают на безнаказанность ядерного удара по России» (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Україна подала до СОТ новий позов проти здичавілої моцкви. Позов стосується обмеження Росією імпорту з України соків, пива, кондитерських виробів та шпалер.
 Німецький пуйлоферштейєр Швайн-Майєр приїде на моцкву на запрошення свого начальства, Терориста №1
 Пуйлоферштейєри наступають на Європу. Європа мовчить. Після Нідерландів, Франції та Німеччини в Австрії у неділю, 15 жовтня, відбулись останні цього року парламентські вибори в Європейському Союзі, на яких в центрі уваги - праві популісти з "проросійським" іміджем. Прогнози, опубліковані одразу після закриття виборчих дільниць у день голосування ввечері у неділю, 15 жовтня, засвідчили, що опозиційна Австрійська партія свободи (АПС), яка нещодавно стала офіційним партнером терористичного угруповання "Єдіная Расія", здобуває солідний результат.
 Але є і хороші новини. Себастіан Курц: австрійський вундеркінд стане наймолодшим главою уряду в Європі. 31-річний Себастіан Курц зі своєю консервативною партією АНП переміг на парламентських виборах в Австрії. Він позиціонував себе як протилежність Меркель та намагався завоювати виборців простими гаслами.
 Пріютілі, на свою голову. Московський апазіцанєр Павленский, який раніше прибивав свої яйця до тротуару на моцкві, а потім утік з тієї моцкви, підпалив будівлю Банку Франції. Цього разу рашист бореться проти злих буржуйських банкірів, які зайняли місце монархів в сучасному світі.
Причому, щоб кожному було ясно, звідки ноги ростуть, рашист ще й закликає до Великої французької революції. My two cents // У нас тожє один такий емігрант-революціонер є. Щоправда, він ще яйця не прибивав. :-)
 Суд у Берліні засудив 88-річну німецьку пенсіонерку-неонацистку до півроку ув'язнення за заперечення Голокосту. Вона вже багато років знайома німецькому правосуддю.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Бан во время аннексии Крыма. Россия блокировала украинских активистов в Facebook. Как происходила информационная изоляция Крыма со во время аннексии. Разбирались на #InformNapalm
Помните, как в 2014-2015 годах украинские активисты в ФБ улетали в баны целыми пачками? Подозрения оправдались: это всё-таки была целенаправленная кампания. О том, как американское правительство всерьёз заинтересовалось проделками российского ИПсО в ФБ, «Пётр и Мазепа» собирается написать отдельный материал, а пока — вводная от наших коллег из InformNapalm с крымскими реминисценциями.
Россия во время операции по аннексии Крыма в 2014 году, используя тролль-фабрики и спецслужбы, реализовала массовую блокировку украинских активистов в Facebook с целью получить временное информационное преимущество, заглушить сообщения крымчан о вторжении и утопить мировое сообщество в потоке дезинформации.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 ЄС посилив антифашистські санкції проти московської терористичної банди «КНДР»
 Про зносини жаби і гадюки. У своїй останній агонії, московська терористична банда «РФ» вирішила ввести санкції проти московської ж терористичної банди «КНДР». Терорист №1 постановив обмежити "науково-технічне співробітництво" з Пхеньяном, за винятком ядерної техніки та аерокосмічного машинобудування.

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Україна вже закачала на зиму 16,8 мільярда кубів не-московського газу. Добовий обсяг закачування газу в підземні сховища становить близько 30 мільйонів кубометрів.
 Трамп продовжує діяти на користь моцкві. Нафта дорожчає на заявах Трампа по Ірану та ситуації з курдами в Іраку. Brent подорожчала до $57,77 за барель, WTI - до $51,87 за барель.
 У США стався потужний вибух на нафтовій платформі (фото, відео). Згідно з повідомленнями, шість осіб отримали поранення і одна людина зникла безвісти. My two cents // Схоже, московський нафтогазовий тероризм добрався до США

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Пʼятниця була дуже складним днем для мого бложику.
Ніяк не міг вирішити, ставити чи не ставити відео з нєлєпим самовипилюванням напівголої московської рашистки.
З одного боку — не зовсім етично, воно ж хоча і рашня, але все одно божа тваринка.
А ще в неї на моцкві ще залишився малолєтній вилупок, якого тепер зацькують, бо в усіх однокласників на мобілках фоточки його мамаші з голими цицьками, яка висунулася з вікна автомобіля і нєвозбранно сує собі пальця в рота, зображаючи вкусний нєхуйовий Тузік.
А потім їй був свишє посланий знак. Дорожний знак «попереду пішохідний перехід». В сенсі, що ватниця отримала по башці дорожним знаком на швидкості десь 80 км/г. Корочє, без шансів.
А з іншого боку — лайки і перепости. Та й рашистка сама була шлюхою, яка надавала «ескорт-послуги», ага.
Коротше, я так і не поставив. Мабуть, старію.

 anti-colorados: Искусство суицида
Самые упоротые и не глупые пропагандисты-любители, которые в 14 году пели оды великому Путину-завоевателю, уже давно слили воду и не иначе как «идиот» его не величают. Тот же Несмиян, ака Эль Мюрид, оттягивается на главном стерхе уже со всею пролетарской ненавистью. В этом смысле, созревает мысль о том, что Путину не следует выдвигаться на выборы президента, ибо это будет контрольным выстрелом в обе башки двуглавого мутанта.
Уже обсуждаются идеи пост-путинских неотложных мероприятий. Они, безусловно, включают окончание позорных войн и возврат награбленного. Там считают, что после этого с РФ снимут санкции, что даст федерации возможность прийти в чувства и зажить прежней жизнью – поворовывая, погаживая и повякивая. Но фокус в том, что все это уже в прошлом.

Read more... )
silent_gluk: (pic#4742428)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
Отсюда: https://linlobariov.livejournal.com/806584.html?style=mine#comments

Стихотворение Верблибена

Автор, соответственно, Лин Лобарев

* * *
(Из Верблибена)

Отсюда, с моря - лучший вид на город.
Любуюсь им - с пронзительной тоской.
Не верится, что завтра будет вспорот
Огнем его возвышенный покой,

Что к завтрашней атаке все готово...
И длится ночь - и мы вдвоем пока.
Когда в такой момент рождаешь Слово -
То Слово остается на века!

Над обреченным городом огромный -
Огромней, чем над нами - небосвод.
И невозможно стало не запомнить,
Как стрелки завершили оборот.

У офицеров каменеют лица.
Над городом огнем рассвет горит.
И значит - разговор не состоится.
Я жив, он - мертв, о чем нам говорить?

03 октября 97
silent_gluk: (pic#4742422)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
Автор - [livejournal.com profile] snowman_fedya

Как лист упавший падает на душу,
Упасть бы мне. Но нету той души.
Мне не найти средь океана сушу,
тепла и света в ледяной глуши.

Как желтый лист, лечу по улицам, по лицам,
несомый ветром по осенней мгле.
Мне никогда, нигде не приземлиться
поскольку нет мне места на земле.

Осталось в прошлом время золотое.
Не изменить движение судьбы.
И вот о тишине, уюте и покое
Молю... не слышит Бог моей мольбы

Я не забыл ещё свои желанья,
Но я уже не верю в чудеса.
И жду тот вихрь холодного дыханья
Который мне откроет небеса.

В это воскресенье...

Oct. 15th, 2017 02:10 pm
silent_gluk: (pic#4742421)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
С нами снова, наверное, не очень интересное издание.Это обложка.


Читать дальше )

Итак, с нами:

Стругацкий А. Полдень, XXII век / Стругацкий А., Стругацкий Б.; Серийное оформление и компьютерный дизайн Е.Ферез. - М.: Изд-во АСТ, 2017. - 416 с. - (Эксклюзив. Русская классика). - ISBN 978-5-17-100322-7. - Подп. в печ. 2016.12.21. - Заказ 10076. - 7.000 экз.

Содерж.:
Глава первая. Почти такие же. С.3-49.
Ночь на Марсе. С.3-22.
Почти такие же. С.23-49.
Глава вторая. Возвращение. С.50-157.
Перестарок. С.50-58.
Злоумышленники. С.58-90.
Хроника. С.90-92.
Двое с "Таймыра". С.92-103.
Самодвижущиеся дороги. С.103-122.
Скатерть-самобранка. С.122-141.
Возвращение. С.141-157.
Глава третья. Благоустроенная планета. С.158-360.
Томление духа. С.158-186.
Десантники. С.186-218.
Глубокий поиск. С.218-241.
Загадка задней ноги. С.242-269.
Свечи перед пультом. С.270-296.
Естествознание в мире духов. С.297-313.
О странствующих и путешествующих. С.314-327.
Благоустроенная планета. С.327-360.
Глава четвертая. Какими вы будете. С.361-414.
Поражение. С.361-385.
Свидание. С.385-399.
Какими вы будете. С.399-414.

Что можно сказать об издании?.. Обложка приятно оригинальная, хотя художник традиционно не указан (и Фантлаб тут, увы, не поможет - там издание описано не полностью). Текст стандартный, восстановленный, полный.
rotbar: (Default)
[personal profile] rotbar posting in [community profile] ru_strugackie

 

От писателя Харитонова )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

України слава стане

 Україна та Швейцарія домовилися про скасування подвійного оподаткування

Covfefe

 Адміністрація Трампа продовжує гадити світові. Чутки: Трампаньєтки запропонували доповнити Північноамериканську угоду про вільну торгівлю (NAFTA) положенням, згідно з яким договір втратить силу протягом п'яти років, якщо країни не зможуть домовитися про його продовження.

Як роса на сонці

 Інформаційний спротив: У період з 3 по 10 жовтня українці прінуділі-к-міру™ 6 московсько-фашистських загарбників.
 Ідентифіковано 10 штук умовно-живих московсько-фашистських загарбників, кадрових солдафонів з терористичного угруповання «15-ї ОМСБр ЗС РФ». Брали участь у загарбанні Криму і вторгненні на Донбас (Інфографіка)

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 ГПУ викликає умовно-живого (чи вже ні?) московського міжнародного злочинця Януковича на допит 17 жовтня. Рашист Янукович обвинувачується у вчиненні держзради, пособництві представникам влади РФ, в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, в порушення порядку, встановленого Конституцією, веденні агресивної війни.
 Затримано ще одного підозрюваного у "справі Онищенка", який більше року переховувався від слідства

Read more... )
silent_gluk: (pic#4742428)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
...в советского редактора?..

Точнее говоря, попробовать объяснить ход его мысли.

Как известно, при издании "Пикника на обочине" в сборнике "Неназначенные встречи" одним из требований было заменить название Хармонт на что-нибудь другое (сошлись на Мармонте). А обоснованием этого требования было наличие какого-то намека на ближневосточные события (середина 1970-х - 1980 гг.).

Так вот, вопрос: на какие ближневосточные события могло намекать слово Хармонт?..
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Агонізуюча моцква для зупинки транзиту газу через Україну вже витратила більше $37 мільярдів на безнадійні афери – експерт. Моцква вже витратила 17 млрд дол. на аферу «Південний потік», на «Турецький потік» очікується, що буде витрачено ще 10 млрд дол., по одній нитці «Північного потоку» вже витрачено 10 млрд дол.
 У парламенті Данії обговорюють законопроект, який регулюватиме безпекові та зовнішньополітичні інтереси країни. Фашистська афера "Північний потік-2" не відповідає цим інтересам.

Санкції

 Ятаган в псіну. Кораблям, які відвідували тимчасово-окупований фашистом Крим, заборонено заходити у порти Туреччини.
Лариса Сарган, прес-секретар Юрія Луценка: За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року керівництво палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини спрямувало всім суб’єктам морських перевезень та портового бізнесу циркулярного листа «Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму», в якому йдеться про необхідність «вжити запобіжні заходи з урахуванням зовнішньої політики нашої країни, пов’язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму».
Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що «судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається».
Більше того, керівництво порту повинне отримати письмове зобов’язання у формі «Цим ми заявляємо і підтверджуємо, що останньою точкою відбуття цього судна, яке звертається до нашого порту, не є кримський порт, воно не прямує з цього порту у кримські, жодні дії не вчиняються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку «Крим»… У разі встановлення протилежного факту щодо будь-чого вказаного вище, усі портові витрати і юридична відповідальність лягає на наш орган». My two cents // Тільки я не зрозумів, чи стосується заборона взагалі проходу Босфору, чи лише заходу до турецьких портів. My two cents // Зради тожє хочете? — ну от вам зрада. За 18 годин з моменту написання, допис отримав аж цілих 130 лайків і 60 перепостів.

Read more... )

Вести с полей

Oct. 13th, 2017 02:32 pm
silent_gluk: (pic#4742419)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
Точнее говоря, из фейсбука (если что - меня там нет) А.Б.Стругацкого - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=517747815232178&id=100009908921583

Ну вот и свершилось.
Даю предварительную рекламу.

Первый том самого Полного Собрания Сочинений Братьев Стругацких в 33-х томах вышел наконец из типографии. В конце октября должен выйти и второй, и вот тогда-то начнётся продажа - таков маркетинговый ход издательства: первые два тома будут продаваться дуплетом, а далее - уже по одному тому примерно раз в месяц.
Продаваться ПСС будет в интернет-магазине "Ленкниготорг" издательства "Сидорович", а также в книжных магазинах Петербурга.
Сразу предупреждаю: цена весьма ядрёная - 2500 рублей за том. Уж очень велика оказалась себестоимость этого подарочного издания: огромный объём, кожаный переплёт... Впрочем, я надеюсь, что охота у истинных любителей АБС окажется пуще неволи!))

Спешу опечалить желающих приобрести ПСС в нашей лавке: мы этим изданием торговать не будем. "Авторских" экземпляров нам полагается всего пять комплектов, из которых один я, разумеется, оставляю себе, второй - отправляю сестре Маше в Москву, а ещё три со стопроцентной вероятностью разойдутся на подарки. А закупать в издательстве смысла не вижу - в этом случае мне пришлось бы торговать этими книгами ещё дороже вышеозначенной стоимости...
Так что, господа, все welcome в интернет-магазин "Ленкниготорг"! Да оно так и удобнее, согласитесь!
Информацию о начале продаж и я, и Саша Сидорович непременно широковещательно озвучим через две-три недели


Как-то унизительно признавать себя не истинным любителем творчества Стругацких, но, подозреваю, придется...
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 anti-colorados: Простой вопрос My two cents // Велика стаття у чотирьох частинах, яку я б порадив прочитати цілком. Стаття відповідає на запитання, чим насправді займається московня у Сирії, і чому саме зараз пішли сотні примушених до миру московсько-фашистських загарбників.
І чим усе це рано чи пізно закінчиться. Скоріш за все — рано. І — найголовніше — що далі робитимуть мирні сирійські громадяни, прихильники фєдєралізації, коли зачистять свою країну від московсько-ассадівських тербанд. :)


 Serhii Marchenko: Забавный кейс из #США. Известный продюсер Харви #Вайнштейн потерял семью, работу, карьеру из-за давних шалостей с молодыми актрисами. Он предлагал им роли в фильмах и кое-что еще. В числе пострадавших звезды первой величины – Анжелина #Джоли и Гвинет #Пэлтроу.
В оправдание, любвеобильный продюсер ответил, что тогда "время было такое". А ведь действительно, в 80-х и 90-х все так и происходило: хочешь роль – иди в постель с продюсером. И большинство праведно негодующих сейчас актрис дралось за право побывать в номере Харви и таких, как он. Но времена поменялись и то, что казалось слегка аморальным, но общепринятым, стало токсичным.

Казалось бы, причем голливудский кейс к Украине? Дело в том, что пройдет совсем немного лет и украинские коррупционеры так же, как Харви Вайнштейн, будут лепетать в судах, что время такое было. Что брать и давать взятки было национальным обычаем и так делали все.
Очень интересный и познавательный кейс. Поделитесь со знакомыми судьями, прокурорами, чиновниками. Сделайте людям доброе дело.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Чорне море ще всміхнеться

 Гройсман назвав "божевільною" заяву президента Чехії щодо "узаконення" анексії Криму. Гройсман упевнений, що здорова людина ніколи цього не заявить.

У своїй сторонці

 НБУ дозволив банкам придбання та перерахування іноземної валюти для розміщення за межами України гарантійного депозиту.
 Український бізнес озвучив свій прогноз курсу гривні на найближчий рік. Середнє значення курсу очікується на рівні 28,46 гривні/долар, що краще раніше прогнозованого показника - 28,68 гривні за долар.

України слава стане

 Українські аграрії вже експортували понад 11 мільйонів тонн зернових. Пшениці відправлено на експорт 6,67 млн тонн, ячменю – 3,3 млн тонн, жита – 1,6 тис. тонн, кукурудзи – 1,27 млн тонн.

Козацького роду

 Викраденим українським прикордонникам тербанда ФСБ "шиє" незаконний перетин кордону

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Санкції

 Сенатори США розкритикували Білий дім через зволікання із законом про антифашистські санкції. Затримка викликає сумніви щодо відданості Трампа і його трампаньєток виконанню закону щодо санкцій.

Covfefe

 Трамп висунув Нільсен на посаду міністра внутрішньої безпеки. Нільсен повинна стати наступницею екс-генерала Джона Келлі, який очолював відомства до переходу на посаду глави апарату Білого дому.
 Трамп грозится лишать телеканалы лицензий за «фейковые новости». Эти комментарии Трампа были вызваны сообщением NBC еще на прошлой неделе о том, что якобы летом этого года государственный секретарь США Рекс Тиллерсон назвал Трампа «идиотом». Произошло это после совещания в Пентагоне, во время которого президент США потребовал увеличить ядерный арсенал страны. Как отмечает агентство AP, американские общенациональные телеканалы, такие как NBC, не требуют лицензии для вещания, поскольку фактически являются сетями телекомпаний. В частности, NBC принадлежат несколько местных вещателей в крупных американских городах, каждая из которых, однако, требует лицензии. Но, как объясняют эксперты, хотя теоретически лишения телеканалов лицензий возможно на основании распространения «фейковых новостей», однако доказать это на практике будет практически невозможно.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Румунія відмовила в ліцензії фашистському телеканалу пропаганди
 Американські ЗМІ розповіли, як Facebook допоміг фашистській агресії проти України. Facebook допомагав рашистським пропагондонам заглушити голоси українців, в той час, як моцква проводила вторгнення.
 В Україні попередили про підготовку нової масштабної кібератаки. Фахівці СБУ отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Dmytro Kuleba: Я не переб’ю топ-новину, але хто може, послухайте:
1. Йде гра. Ми б’ємо, нас б’ють. Схвалення доповіді Ніколетті, про яку так багато галасу, це удар, а не нокдаун. Keep calm.
2. Бажання повернути росіян в ПАРЄ є, але гарантій повернення немає. Червона лінія - січень 2018 р. Все, що відбуватиметься до цього, це гра, а не результат гри. Вірогідність повернення наразі дорівнює вірогідності неповернення. Все залежить від купи чинників.
3. Україна не йде на компроміси в питанні повернення росіян до ПАРЄ. Хоча нас схиляють. Вперше про це кажу: два тижні я отримую запитання від посланців - яка ваша ціна за повернення Росії в ПАРЄ? Я відповідаю: виконання резолюцій ПАРЄ. Саме це українські депутати проштовхнули в доповідь Ніколетті. Ця правка ухвалена всупереч опонентам.
4. Суспільство має визначитися: ми стоїмо разом стіною за Крим? Тоді готуйтеся до боротьби і давайте боротися разом. Якщо державу і суспільство роз’єднають, нас переможуть. Не розганяйте зраду.
5. Візит президента Порошенка до ПАРЄ зашкодив сценарію русофілів та нівелював виступ Земана. Але потрібно працювати і далі.
6. Перефразовуючи анекдот, якби ви знали справжні розклади в дипломатії, ви б більше любили домашніх тварин.

 Helgi Sharp: В ПАСЕ только что проголосовали резолюцию (82 - за, 17 - против, 11 - воздержались), согласно которой украинским властям предлагается "пересмотреть вопрос об образовании на языке меньшинств" - в частности, рассмотреть модель двуязычного образования, где не менее 60% учебных программ будут на украинском языке и до 40% на языке меньшинства.
НО! В этой же резолюции говорится о том, что "Ассамблея осознает, что украинскоязычные меньшинства в соседних странах не имеют права на одноязычное образование на своём родном языке, поэтому рекомендует властям этих стран проявить готовность предложить украинским общинам, проживающим в их странах, аналогичные соглашения с теми, которые они представляют для своих собственных нацменьшинств."

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Александр Янковский: Главный враг России
Россия ежегодно тратит миллиард долларов на пропаганду. На русском языке, на английском, на французском, на арабском, на польском, на эстонском и еще на десятках других языков мира.
А вот на пропаганду на украинском языке Россия деньги не тратит. Странно? Даже на беларусском языке есть российские пропагандистские сайты. А вот на украинском нет.
Объяснение очень простое. Русский язык сейчас главное оружие России в уничтожении Украины.
Росії не треба витрачати гроші на пропаганду українською мовою. Як показав радянський досвід - навіть видання цілком кастрованих книжок про любов до партії та Росії, але українською мовою - сприяє збереженню цілого народу від тотального зникнення. І за першої-ліпшої нагоди українці знову згадають, що вони не адін народ з росіянами.
Ні. Росія добре вивчила цей урок. Відтепер жодного контента українською.

 Виталий Портников: Крымский синдром Земана
Выступление Милоша Земана – демонстрация того, что среди представителей западной элиты есть не два, а по меньшей мере три представления о будущем Крыма.
Read more... )

Вот уже 26 лет...

Oct. 12th, 2017 02:15 am
silent_gluk: (pic#4742429)
[personal profile] silent_gluk posting in [community profile] ru_strugackie
...как с нами нет Аркадия Натановича Стругацкого (1925.08.28 - 1991.10.12).

Но остались книги.

Мы благодарны и мы помним.

Profile

germes21: (Default)
germes21

October 2017

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 18th, 2017 02:31 pm
Powered by Dreamwidth Studios